Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR

Na tejto stránke môžete pridať svoje hodnotenie ekonomického subjektu na základe Vašej skúsenosti. Subjekt „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“ je možné hodnotiť ihneď. Vaše hodnotenie môžete vykonať len raz, dajte si preto záležať, aby ste subjekt ohodnotili primerane.
Tento ekonomický subjekt bol do našej databáze zaradený podľa všeobecných podmienok pod názvom „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“. Nájdete ho zaradený v kategórii „ Výroba kufrov, kabeliek a podobných výrobkov, sed“. Táto kategória označuje predovšetkým hlavnú ekonomickú činnost subjektu „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“. Ako sídlo je uvedená poštová adresa „Matúškovo 790, Matúškovo“. Tento ekonomický subjekt figuruje v verejnom priestore pod identifikačným číslom „14068265“. Pod rovnakým číslom je možné subjekt vyhľadať aj u nás cez hlavnú stránku portálu ZnámaFirma.skEkonomickým subjektom je firma, živnostník, organizácia, úrad, spolok a podobne. Každý verejný subjekt, ktorý má pridelené identifikačné číslo. Svoje hodnotenie uskutočňujete v troch možných oblastiach. Vyberte si predovšetkým oblasť, s ktorou máte osobnú skúsenosť. Hodnotenie môžete pridať z pohľadu klienta, z pohľadu spolupracovníka/zamestnanca alebo z pohľadu dodávateľa.

Kontakty

MOMENTÁLNE KONTAKTY NA SUBJEKT „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“ BOHUŽIAĽ NEMÁME.
TENTO SUBJEKT NÁS EŠTĚ NEKONTAKTOVAL, A SVOJE KONTAKTY SI SEM NEVLOŽIL. VIEME, ŽE TO ZAMRZÍ, ALE NIČ SA NEDÁ ROBIŤ. ZATIAĽ U NÁS NÁJDETE IBA NEZÁVISLÉ HODNOTENIE SUBJEKTU „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“ OSTATNÝMI UŽÍVATEĽMI.
PRIDAJTE AJ VY SVOJ VLASTNÝ NÁZOR NA ČINNOSŤ „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“!
ZA VŠETKÝCH NÁVŠTEVNÍKOV, KTORÝM TÝMTO POMÔŽETE VÁM ĎAKUJEME.
ZNÁMÁ FIRMA

Ste to Vy?

1. PREZENTUJTE VÝSLEDKY HODNOTENIA SVOJIM ZÁKAZNÍKOM, PRACOVNÝM KANDIDÁTOM A DODAVATEĽOM ZDARMA!


TU nájdete banner odkazujúci na Váš profil, ktorý prezentuje hodnotenie ekonomického subjektu „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“. Tento banner sme pre Vás pripravili zdarma a zdarma si ho možete tiež vložiť aj na svoje vlastné stránky a odkázať tak Vašich potencionálních klientov na nezávislé informácie o Vás, prípadne im poskytnúť priestor, kde napíšu na Vás referencie. Pochválte sa svojimi referenciami na nezávislom portály ZnámaFirma.sk .
Známá Firma je nezávislý hodnotiaci portál. Výsledky sú vždy reálne.

2. AKTUALIZUJTE SI SVOJE INFORMÁCIE ZDARMA!

Ak ste samotný ekonomický subjekt „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“ a našiel/našla ste v informáciach o Vás chybu, radi Vám tieto informácie opravíme. Bezplatne si možete opraviť základné údaje podľa Obchodného registra (adresa-sídlo, kategória podnikania, názov ). Tieto informácie slúžia hlavne k tomu, aby vás návštevníci mohli bezproblémov identifikovať. Vložené informácie musia zodpovedať aktuánym datám z Obchodného registra, tak ako nariaďujú všeobecné podmienky portálu. Napíšte nám přes kontaktní formulář níže, který zpracuje administrátor portálu.
V súčasnej dobe sú o Vás zobrazené tieto údaje:
Názov: Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR
Adresa: Matúškovo 790, Matúškovo
IČ: 14068265
Kategórie: Výroba kufrov, kabeliek a podobných výrobkov, sed

Pozrite sa na hodnotenie Vašej činnosti, které o Vás zadali uživatelia: http://attila-hantos-szabo-souvenir-14068265.znamafirma.sk/

NEZABÚDAJTE: čím vyššie hodnotenie, tým vyššie sa v portále Váš profil prezentuje a tým viac ľudí ho objaví!

3. CHCETE NAŠIM NÁVŠTĚVNÍKOM SPRÍSTUPNIŤ KONTAKTY

Pokiaľ sa zobrazujete vo výsledkoch vyhľadávačov vysoko a máte vysoký rating profilu, oplatí sa Vám doplniť si kontakty vo Vašom profile, prípadne prelinkovať profil s Vašou web stránkou.
Doporučujeme preto využiť platených služieb portálu ZnámaFirma.sk. Za symbolický administratívny poplatok si doplňte svoj profil o ľubovoľné informácie.
Platená služba obsahuje:
a) pridanie telefonických kontaktov
b) pridanie emailového kontaktu
c) priidanie odkazu na www stránky
d) vloženie unikátneho textu do popisu subjektu
e) kedykoľvek možnosť si tieto informácie aktualizovať

UPOZORNENIE
PLATENOU ANI ŽIADNOU INOU SLUŽBOU NIE JE MOŽNÉ MANIPULOVAŤ
S VÝSLEDKOM HODNOTENIA SUBJEKTU ALEBO SO ZVEREJNENÝMI KOMENTÁRMI!
Viac info nájdete v FAQ.
Kontaktný formulár na prevádzkovateľa, slúži k editácii alebo k objednaniu si služeb pre ekonomický subjekt „Attila Hantos - SZABÓ-SOUVENIR“ :

Editácia/Objednávka

Tento portál využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie. Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče. Další informace |